W życiu zajmuję się tym, co mnie interesuje, i robię to, co lubię. Najchętniej spędzam czas na zdobywaniu nowych doświadczeń, poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, włóczeniu się tam, gdzie mnie akurat poniesie, przyglądaniu się światu i próbie wyciągania z tych obserwacji sensownych wniosków. Próbuję różnych rzeczy i we wszystko, co uznam za sensowne, wkładam 100% zaangażowania.

Przyroda, sport, muzyka, ludzie – te tematy interesowały mnie od zawsze. Skończyłam szkoły i studia, ale najwięcej nauczyłam się poza nimi. Staram się pojawiać wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi dzięki Akademii Wychowawców Bullerbyn, na wczesnoszkolnym kursie Montessori, kursie instruktorskim sportu karate, szkoleniu z Edu-Scrum, podczas różnego rodzaju konferencji i spotkań ze specjalistami, a także wieeelu wyjazdach z dziećmi i młodzieżą.

Nadszedł moment, gdy chcę wykorzystać swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i zaprosić je na warsztaty MEGA. Moim celem jest wsparcie dzieci w nauce przydatnych umiejętności i zdobyciu wiedzy na temat emocji, kontrolowania swoich działań, rozwiązywania konfliktów, zauważaniu i komunikowaniu potrzeb, współpracy i innych tematów, które pomogą stawić czoła wyzwaniom, z jakimi bez wątpienia Wasze dzieci spotkają się w przyszłości. Podobno „najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej tworzenie“ – zatem do dzieła! 🙂

 

Wchłaniam świat wszystkimi zmysłami, próbując jednocześnie ich nie stracić. Zwracam uwagę na tyle kolorów, że nie wystarcza mi słów na ich nazwanie. Kiedy mój wzrok nasyci się wyławianiem szczegółów z otoczenia, zastanawiam się, ile jest dźwięków składających się na górską melodię. Tworzą ją delikatne szumy roślin, pluskanie strumyków, stukanie kamieni, przyspieszony oddech, skrzypnięcie odkręcanego termosu z herbatą, szelest opakowania czekolady, wesołe szczebioty ptaków i niskie pomruki, które motywują do wzięcia nóg za pas“.

z ostatniej wyprawy w Bieszczady 🙂