Koa po hawajsku znaczy odwaga. Budzimy i budujemy odwagę bycia sobą w każdym uczestniku zajęć.

Wszyscy potrzebujemy mnóstwo energii, aby pokonywać wyzwania i trudności, jakie życie stawia przed nami każdego dnia. Energię tę czerpiemy z wewnętrznej siły, spójności i pewności, która pomaga rozwiązywać pojawiające się wciąż nowe zadania i wątpliwości – w zgodzie ze sobą, swoją unikalną osobowością. Ta wewnętrzna siła nie jest nam po prostu dana, trzeba ją w sobie odnaleźć. Odnaleźć własne źródło mocy. Jeśli zaczniemy odpowiednio wcześnie, efekty mogą być spektakularne.

Celem i misją KOA jest danie dzieciom i młodzieży przestrzeni i narzędzi do wypracowania wewnętrznej siły i niezłomnego poczucia własnej wartości. Pokazujemy, jak wiele możliwości świat otwiera przed osobami, które potrafią je dostrzec i stawić czoła wyzwaniom. Przekazujemy, że oni sami mogą kształtować swoje życie i otoczenie, w którym przyjdzie im żyć. Nie tylko im, ale i kolejnemu pokoleniu. Wiemy też i staramy się udowodnić, że znacznie więcej można w życiu osiągnąć dzięki współpracy niż poprzez rywalizację.

Założycielem Koa, twórcą wszystkich programów, pomysłodawcą wszystkich wydarzeń i prowadzącym zajęcia jest Mikołaj Pałyska – coach i trener rozwoju dzieci i młodzieży, a także wychowawca i opiekun z wieloletnim doświadczeniem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze go pasjonuje lub co w życiu osiągnął do tej pory, kliknij tutaj. 🙂