Seria weekendowych szkoleń pod nazwą Pasjonaci Umysłu jest kierowana jednocześnie do młodzieży i rodziców. To wyjątkowa okazja, żeby rodzice mogli pouczyć się wraz z dziećmi, spędzić wspólny czas w ciekawy, nietypowy sposób.

Zajęcia są przygotowane i prowadzone z uwzględnieniem potrzeb ruchu i zabawy, a jednocześnie dają ogromną dawkę nowej wiedzy i umiejętności. Pracujemy w przyjemnej, niemal piknikowej atmosferze, wspólnie jemy obiad i poznajemy się bliżej.

Wiele osób pyta Mikołaja, skąd czerpał inspirację, wiedzę i pomysły do zajęć Umysłu Szlachetnego Wojownika. W ramach Pasjonatów umysłu uchylamy rąbka tajemnicy i dzielimy się wiedzą.

Sprowadzamy do Gajówki najlepszych specjalistów w takich dziedzinach jak Porozumienie bez przemocy, NLP, hipnoza czy psychologia procesu.

Zapraszamy na najbliższe wydarzenie

Znać siebie. Kreatywna droga do samopoznania

9-10 maja 2020

Każdy z nas jest nieskończenie fascynującą istotą. Na nasz obraz składają się mniej lub bardziej znane przekonania, systemy wartości, marzenia, obawy, uprzedzenia i historie, które opowiadamy o sobie i świecie. Wszyscy patrzymy na świat przez pryzmat swojej psychiki. Im więcej wiemy o sobie, tym łatwiej jest nam unikać mentalnych pułapek i tym łatwiej jest realizować to, co dla nas ważne. Nieznajomość swoich preferencji oraz ich źródła może prowadzić do powtarzania w kółko tych samych trudnych lekcji.

Odkrywanie kawałków siebie i tworzenie mapy swojej osobowości jest niezwykle przyjemne. Samoświadomość jest największym skarbem, ponieważ to Ty jesteś w centrum swojego wszechświata. Tylko z samym sobą spędzisz każdy dzień i noc swojego życia. Stań się więc przyjacielem dla samego siebie. Przyjaciele wiedzą o sobie wiele, lubią spędzać ze sobą czas i są sobą żywo zaciekawieni.

Wykorzystamy narzędzia nowoczesnej psychologii, techniki kreatywnego myślenia, Kamila autorskie narzędzia pracy z ciałem, a także jego doświadczenie z pracy w najbardziej innowacyjnej szkole na świecie. Będziemy poznawać samych siebie i w bezpiecznym, wspierającym gronie z dumą dzielić się swoim światem wewnętrznym.

Czego konkretnie doświadczysz podczas warsztatu:
• odkryjesz piramidę swoich wartości,
• poznasz historie, które opowiadasz o sobie i świecie,
• przejdziesz przez wiele kreatywnych ćwiczeń, odkrywając kawałki swojej psychiki,
• stworzysz mapę swojej osobowości,
• przejdziesz przez testy, badające Twoje preferencje i cechy osobowości,
• stworzysz aktywną metaforę dla swojej psychiki,
• nauczysz się obserwować swój umysł,
• dowiesz się, jak dbać o połączenie z samym sobą na co dzień.

Prowadzący Kamil Mróz jest psychologiem i trenerem rozwoju. Od 7 lat pracuje z ludźmi – tworzy autorskie warsztaty łączące metody psychologii zorientowanej na proces z ruchem spontanicznym. Oferuje również sesje wsparcia psychologicznego w nurcie procesowym. Często powtarza, że każdy ruch ukrywa głębokie znaczenie, a problemy i trudności są ważnymi sygnałami na drodze do rozwoju osobowości. Na co dzień pracuje jako psycholog i nauczyciel w innowacyjnej szkole NoBell w Konstancinie.

 

Termin: 9-10 maja 2020 w godzinach 10:00 – 18:00
Cena: 300 zł, a każda kolejna osoba z rodziny 50 zł mniej
Miejsce: Gajówka, Józefów
Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy przyjmujemy przez formularz lub mailowo (umyslwojownika@gmail.com).

Zapraszamy chętnych od rocznika 2009.

 

 

Minione wydarzenia w skrócie fotograficznym:

Skuteczna nauka z Bartoszem Gawrylukiem

[ngg src=”galleries” ids=”31″ display=”basic_thumbnail” show_slideshow_link=”0″]

Tajemnicza hipnoza z Michałem Cieślakowskim

[ngg src=”galleries” ids=”30″ display=”basic_thumbnail” show_slideshow_link=”0″]

Rodzinna atmosfera pracy przy Porozumieniu bez przemocy z Anną Mills

[ngg src=”galleries” ids=”29″ display=”basic_thumbnail” show_slideshow_link=”0″]

Pełne humoru wydanie NLP ze Sławomirem Rakiem

[ngg src=”galleries” ids=”28″ display=”basic_thumbnail” show_slideshow_link=”0″]