NASZE WYJAZDY

OBÓZ SZLACHETNEGO WOJOWNIKA

Wyjazd z dala od cywilizacji i luksusów. W dziczy, blisko natury i w jej rytmie zaprzyjaźniamy się, bawimy i oddychamy pełną piersią! Przełamujemy straszki, by pełniej być sobą.

BIWAK KOA

Czas na relaks. Weekendowe wyjazdy piesze, rowerowe bądź kajakowe w piękne miejsca w najbliższej okolicy.

ZIMOWE WARSZTATY LEŚNE

Pięć dni od rana do wieczora przygód leśnych i gajówkowych. Strzelanie z łuków, ogniskowanie, szaleństwa na szarfach, walki na miecze, gry planszowe.

WARSZTATY LEŚNE

Pięć dni od rana do wieczora przygód leśnych i terenowych. Strzelanie z łuków, ogniskowanie, łażenie po drzewach, kąpiel w Świdrze, wyprawa korytem w górę rzeki Mieni.

YOLO - ŻAGLE

Jeśli kochasz wodę, wiatr, przestrzeń lub po prostu świetne towarzystwo, to tutaj będzie Ci dobrze. 🙂
Trzy łódki, trzech doświadczonych kapitanów i trzy załogi złożone z wyjątkowych ludzi to fantastyczny przepis na udany rejs!

YOLO - WSPINACZKA SKAŁKOWA

Wyjeżdżamy w piękne jurajskie skały, by w cudownych okolicznościach przyrody zażywać wciągającego sportu. Wspinanie to zwinność i odwaga. To odpowiedzialność i zaufanie. To też wspólnota ludzi, których łączy pasja.

YOLO - PRZEJŚCIE ZIMOWE

Wyprawa dla prawdziwych twardzieli i twardzielek. Nie straszny nam mróz ani zmęczenie. 

Wszystko, co nam potrzebne, niesiemy na własnych plecach. Całe dnie wędrujemy, by na nocleg zatrzymać się o zmierzchu. Rozbijamy obóz – stawiamy namioty, rozpalamy ognisko, gotujemy obiad. Potem noc w namiotach niezależnie od tego, jaki trzyma mróz. Następnego dnia od nowa. 😉

Wielka Wyprawa KOA dookoła Polski

A gdyby tak okrążyć całą Polskę?

Piechotą, rowerem, kajakiem, żaglowcem. Może coś jeszcze bez silnika się znajdzie. 🙂

To już trwa! Na całość składa się ok. 17 etapów, a każdy zaczyna się dokładnie tam, gdzie skończył poprzedni. W każdym roku przebywamy dwa lub trzy etapy wyprawy – zimą, wiosną, latem.