Art & CRAFT

“Cześć, jestem Klara. Robienie rzeczy ładnych i przydatnych od zawsze sprawiało mi przyjemność, sama chodziłam na różne tego typu zajęcia, a teraz chętnie podzielę się swoją pasją.
Na warsztatach nauczysz się nowych technik i wyjdziesz z własnoręcznie wykonanymi pracami, które świetnie nadadzą się na prezent lub ozdobę.
Nie ma znaczenia, ile masz lat i jakie doświadczenie – na pewno znajdziesz coś dla siebie”. 🙂

Klara jest w Koa niemal od samego początku, ukończyła cały program Umysłu Szlachetnego Wojownika i MasterMinda i wreszcie zaczyna swoje warsztaty!
Jest zapaloną żeglarką, a planuje zostać oceanografką.
Szydełko w jej rękach to groźna broń – wytworzone nim rzeczy porażają urokiem. ?

Spotykamy się w Gajówce (Willowa 65, Józefów).
 
Koszty warsztatów:
1. Podstawy szydełkowania, 3h – 100 zł
2. Własny pluszak, 4h – 130 zł
3. Wypiekanki, 2h – 70 zł.
W cenie wszelkie potrzebne materiały. 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na komfort i skuteczność pracy.

Chcesz nauczyć się szydełkowania? Marzysz o własnoręcznie wykonanym pluszaku? A może chcesz stworzyć własne wisiorki, breloki? Zapraszamy!

Podstawy szydełkowania – dla każdego.

Powstaną tzw. granny squares (babcine kwadraty), czyli płaskie kwadraty w różnych wzorach. Świetne jako podstawka pod kubek, wisiorek lub baza do zszycia i wytworzenia najróżniejszych innych przedmiotów. 18 listopada 2023, g. 10-13 od 10 roku życia lub ze sprawnością manualną.

Twój pluszak zrobiony szydełkiem!

Każdy wybiera wzór pluszaka, czytamy zapis, jak go utworzyć, i robimy! Potem zszywamy elementy, wypychamy i gotowe! 2 grudnia 2023, g. 16-20 dla tych, którzy znają podstawy szydełkowania.

Breloki, zawieszki, wisiory wypiekane z folii

Zabawna technika malowania/rysowania na folii termokurczliwej. Chwilę wypieczona zmniejsza się i twardnieje, tworząc trwały obrazek idealny do zawieszenia przy plecaku, torebce, kluczach. Można zrobić mniejszą wersję i dołączyć do naszyjnika. 16 grudnia 2023, g. 10-12 dla każdego.