Śpiewanki

Uczymy się śpiewać w wesołej i wspierającej atmosferze. Po prostu i bez spinki. Często przełamujemy wstyd wyprodukowany prawdopodobnie w dzieciństwie. Z sukcesami.

Zapraszamy na śpiewanki – super możliwość do podszlifowania swoich umiejętności oraz pośmiania się trochę.
Zaczniemy od zabawnych rozśpiewek, które pozwolą nam poczuć się swobodnie. Podczas cyklu zajęć skupimy się na jednej piosence, ale znajdziemy także czas na ćwiczenia wokalne i oddechowe przydatne podczas śpiewania jakiejkolwiek innej piosenki, która nam się wymarzy.

Opanujemy lepiej swój głos, poznamy jego mocne i słabe strony, nauczymy się lepiej kontrolować oddech, a co najważniejsze będziemy śpiewać coraz lepiej i z mniejszym wysiłkiem.

W super przyjaznej, bezpiecznej atmosferze będziemy przełamywać swoje wstydy i lęki bezboleśnie.

Zajęcia są dla wszystkich od 13 roku życia, nawet tych dorosłych. Na dowolnym etapie ścieżki śpiewackiej, choć niektórzy zaczynają od zera absolutnego.Zapraszamy i tych, którzy już chodzili na śpiewanki, i osoby, dla których będzie to pierwsza przygoda ze śpiewem.

Warsztaty prowadzi Zuza Guzowska. Śpiewa od 4 roku życia, od 6 szkoli się profesjonalnie. Współpracowała z wytwórnią już jako dziecko. Kiedy śpiewa w Gajówce, cichną wszystkie rozmowy.

About the author: Wanda Zjawińska