ZAJĘCIA STAŁE

UMYSŁ SZLACHETNEGO WOJOWNIKA

Pięć semestrów pracy, która zmienia życie młodych ludzi. Poznajemy emocje, odkrywamy swoje talenty, budujemy autentyczne relacje, uczymy się chronić siebie, współdziałamy w grupie.

MÓZGOWNICY

Uczymy się jak się uczyć. Tricki na zapamiętywanie dosłownie wszystkiego, patent na zdobywanie nowych umiejętności, nowoczesna nauka języków obcych, szybkie czytanie, koncentracja.

W LAS

Chodzimy do lasu niezależnie od pogody. Hasamy, wyciszamy się i uczymy współpracy. Łapiemy kontakt z naturą i ze sobą nawzajem. Jesteśmy jedną wielką watahą.

MASTERMIND

Tylko dla absolwentów USW. Poruszamy te tematy, które dla nastolatków są najistotniejsze. Program dostosowany na bieżąco do grupy. Przede wszystkim wspieramy poczucie wpływu.

WARSZTATY EVENTOWE

ŚPIEWANKI

Uczymy się śpiewać w wesołej i wspierającej atmosferze. Po prostu i bez spinki. Często przełamujemy wstyd wyprodukowany prawdopodobnie w dzieciństwie. Z sukcesami.

SPEEDCUBERS

Układanie kostki Rubika na czas to nasz cel. Najpierw uczymy się na spokojnie, krok po kroku przy ciekawych opowieściach. Sześcian 3×3, potem może inne kształty i zwiększamy szybkość!

ANGIELSKI W GAJÓWCE

Gramy w RPG-a po angielsku, żeby swobodnie mówić. Wykorzystujemy zasoby, które już mamy, a przy okazji poznajemy nowe słownictwo i konstrukcje. 🙂 Doskonale się bawimy!

ART & CRAFT

Własnymi rękami tworzymy rzeczy piękne i przydatne. Szydełko i włóczka, kredki na folii, glina, papier, mulina – materiałów i pomysłów jest nieskończoność!

MINDFULNESS

Mindfulness jest metodą treningu umysłowego. Słowo “mindfulness” jest tłumaczone na język polski jako „uważność”.